Öz Orman-İş Misafirhanesi (Adresi – Telefonu – Fiyatı)

orman-iş sendikası

Ankara misafirhaneleri rehberinden Ankara Öz Orman – İş misafirhane konaklama fiyatları, lokal yemek imkanları, nişan, nikah, toplantı, düğün salonu fiyatları ücret listesi gibi bilgileri edinebileceğiniz Ankara Öz Orman iş sendikası konukevi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

ÖZ ORMAN – İŞ SENDİKASI MİSAFİRHANESİ NEREDE?

Adresi: Necatibey Caddesi. Yenişehir – Ankara
Telefonu: 0312.
Harita:
Nasıl gidilir? Merkezi bir yerde ve toplu ulaşım araçlarına (Otobüs, Minibüs, Metro) yakın konumda bulunmaktadır.
Hakkında bilgi: Tam adı Öz Orman İşçileri Sendikası Misafirhanesi olan bu misafirhaneye, bu sendikanın üyesi olan tüm personel ve kamu personelleri yakınları yararlanabilmektedir. Bu misafirhaneye Hak-İş konfederasyonu bağlı sendikaları üyeleri (Öz ile başlayan tüm sendikalar.) yararlanabilmektedir. Konukevinden yararlanabilmek için personelin bulunduğu sendika temsilcisine veya şubesine ulaşması gerekmektedir. Misafirhaneden öncelikli olarak üye ve yakınları yararlanacaktır. Öz Orman-İş Konukevi, Ulus’ta, Hacı Bayram Camii yakınındaki eski Ankara konaklarından birisi yeniden inşa edilerek hazırlandı. Konukevi, 10 oda ve 15 yatak kapasitesiyle, önceliği üyelere ve birinci derecedeki yakınlarına vermektedir. 2018 oda fiyatları ve gecelik ücretleri bilinmemektedir. Gelmeden önce yer ayırtma yapılması gerekmektedir. İnternetten rezervasyon yapma imkanı bulunmamaktadır.

**  Ankara Öz Orman İşçileri Sendikası konukevi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>