Demiryolu Sevenler Derneği Misafirhanesi (Adresi – Telefonu – Fiyatı)

demiryolu

Ankara misafirhaneleri rehberinden Ankara Demiryolu Sevenler Derneği misafirhane konaklama fiyatları, lokal yemek imkanları, nişan, nikah, toplantı, düğün salonu fiyatları ücret listesi gibi bilgileri edinebileceğiniz Ankara Demiryolu Sevenler Derneği konukevi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

DEMİRYOLU SEVENLER DERNEĞİ MİSAFİRHANESİ NEREDE?

Adresi: Gazi Mustafa Kemal Bulvarı. Maltepe – Ankara
Telefonu: 0312.
Harita:
Nasıl gidilir? Merkezi bir yerde ve toplu ulaşım araçlarına (Otobüs, Minibüs, Metro) yakın konumda bulunmaktadır.
Hakkında bilgi: Tam adı Demiryolu Sevenler ve Gönüllülüleri Derneği – Sandığı Misafirhanesi olan bu misafirhaneye, bu sendikanın üyesi olan tüm personel ve kamu personelleri yararlanabilmektedir. Bu misafirhaneye dernek ve sandık üyeleri yararlanabilmektedir. Konukevinden yararlanabilmek için sandığa ya da temsilciliğine ulaşmak gerekmektedir. Misafirhaneden öncelikli olarak üye ve yakınları yararlanacaktır. 2018 oda fiyatları ve gecelik ücretleri bilinmemektedir. Gelmeden önce yer ayırtma yapılması gerekmektedir. İnternetten rezervasyon yapma imkanı bulunmamaktadır. Bu misafirhane TCDD Misafirhanesi değildir. Ayrıca bu misafirhanenin TCDD Vakfı veya TCDD Memur Yardımlaşma Sandığı ile ilgili bulunmamaktadır. Bu sandık, dernekler kanununa göre kurulmuş bağımsız bir dernektir. Ancak üyeleri TCDD personelinden oluşmaktadır.

**  Ankara Demiryolu Sandığı misafirhane hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>