Güvercinlik Askeri Sosyal Tesisleri (Adresi – Telefonu – Fiyatı)

Ankara Orduevleri rehberinden Güvercinlik Orduevi konaklama fiyatları, lokal yemek imkanları, nişan, nikah, toplantı, düğün salonu fiyatları ücret listesi gibi bilgileri edinebileceğiniz TSK Güvercinlik Sosyal Tesisleri iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

GÜVERCİNLİK ASKERİ TESİSLERİ NEREDE?

Adresi: Güvercinlik Jandarma Lojmanları. Çankaya – Ankara
Telefonu:
Harita: Askeri alanların fotoğraf, resim, görsel ve haritalarının yayınlanması yasak olduğu için Güvercinlik Lojmanları Haritasını yayınlayamıyoruz.
Nasıl gidilir? Ankara Büyükşehir Belediyesi Otobüsleri – EGO otobüsleri – minibüsleri ile Güvercinlik’ten geçen dolmuşlara binerek ulaşım sağlanabilir.
Hakkında bilgi: Tam adı Güvercinlik Askeri Lojmanları Müdürlüğü olan Güvercinlik Askeri Tesisler astsubay bölümü girişi, astsubay çavuş, astsubay kıdemli çavuş, astsubay başçavuş ve astsubay kıdemli başçavuş rütbelerindeki astsubaylar için hizmet vermektedir. Güvercinlik Orduevi Subay bölümü asteğmen, teğmen, üsteğmen, yüzbaşı, binbaşı, yarbay, albay, general ve amirallere hizmet vermektedir. ve uzman erbaş bölümü uzman çavuş ve uzman onbaşılara hizmet vermek üzere ayrıdır. Ancak bu konukevinin aktif olup olmadığını önceden arayıp öğrenmeniz gerekmektedir. Zira sadece askeri gazino olarak da hizmet verebilmektedir.

*** Güvercinlik Tesisleri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>