TOBB ETÜ Konukevi Adresi – Telefonu – Fiyatı

tobb

Ankara misafirhaneleri rehberinden Ankara TOBB ETÜ Misafirhanesi konaklama fiyatları, lokal yemek imkanları, nişan, nikah, toplantı, düğün salonu fiyatları ücret listesi gibi bilgileri edinebileceğiniz Ankara TOBB konukevi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

TOBB ÜNİVERSİTESİ ANKARA MİSAFİRHANESİ NEREDE?

Adresi: TOBB ETÜ Öğrenci Konukevi. 43. Cadde. Söğütözü – Ankara
Telefonu: 0312.292 4000
Harita:
Nasıl gidilir? TOBB Üniversitesi’ne giden EGO otobüsleri ve Söğütözü minibüsleri – dolmuşları ve ayrıca üniversitenin kendi öğrenci ve ring servisleri ile ulaşım sağlanabilir.
Hakkında bilgi: Tam adı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Üniversitesi Konukevi olan bu tesiste yolu Ankara’ya gelen TOBB ETÜ öğrencileri ve akademik personeli ile diğer ilgililer kalabilmektedir. 2016 oda fiyatları ve gecelik ücretleri bilinmemektedir. Ayrıca konukevinin Ankara’nın merkezi noktalarından kalkan TOBB ETÜ ring servisleri ve öğrenci servisleri bulunmaktadır. Gelmeden önce yer ayırtma yapılması gerekmektedir. İnternetten rezervasyon yapma imkanı bulunmamaktadır.

 

*** Ankara TOBB misafirhane hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

2 thoughts on “TOBB ETÜ Konukevi Adresi – Telefonu – Fiyatı”

  1. öztürk kalkan

    MERHABA
    Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Emekli Genel Sekreteriyim Ankara da bir iş için 4 kişi ailemle birlikte 4 gece konaklamak istiyorum Konaklama ücreti ne kadar olduğunu ve adres ve telefona kimle görüşeceğime ihtiyacım var bilgi verirseniz memnun olurum Artvin
    Öztürk KALKAN

  2. 31 ağustos -3 eylül, 5 kişi 4 gece konaklamak için 2 oda istiyoruz. rezervasyon mümkünmüdür?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>