Ulus Pansiyonları – Ucuz Oteller – Fiyatlar

ulus

Altındağ pansiyon rehberinden, Ulus pansiyon fiyatları, pansiyonların adresleri, telefon numaraları ve eklenmiş diğer bilgileri aşağıdan bulabilirsiniz. Ulusta ucuz oteller, motel ve misafirhane gibi bilgiler de aşağıda yer almaktadır.

ULUS PANSİYON LİSTESİ

Emek Konukevi
Adresi: Şükriye Mah. Ankara Hastanesi Arkası. Anatolia İş Merkezi. – Ulus
Telefon numarası: 0312.320 5570

Gençlik ve Spor Bakanlığı Misafirhanesi
Adresi: 19 Mayıs Stadyumu karşısı. Boks Eğitim Merkezi. – Ulus
Telefon numarası:

Ulus Otel
Adresi: Ulus Meydanı – Ulus
Telefon numarası:

Ankaragücü Pansiyon
Adresi:
Telefon numarası:

Altındağ Otel Pansiyon
Adresi:
Telefon numarası:

*** Ulusta pansiyon oteller, hostel, misafirhaneler, moteller, apartlar, konukevi için sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır. Ulus oteller listesine otel ya da pansiyon ekletmek istiyorsanız, ”iletişim” bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

One thought on “Ulus Pansiyonları – Ucuz Oteller – Fiyatlar”

  1. ulus dışkapı

    Ulus’ta birзok otel bulunmasэ fiyatlardaki seзenekleri de arttэrэyor. Her bьtзeye uygun bir seзenek sunan Ankara otellerinde 4 ve 5 yэldэzlэ bir otelde lьks bir konaklama da yapabilirsiniz, 2 ve 3 yэldэzlэ bir kent otelinde daha ekonomik bir konaklama da.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>