Gazi Üniversitesi Sosyal Tesisleri Misafirhanesi (Adresi – Telefonu – Fiyatı)

gazi üniversitesi

Ankara misafirhaneleri rehberinden Ankara Gazi Üniversitesi Misafirhanesi konaklama fiyatları, lokal yemek imkanları, nişan, nikah, toplantı, düğün salonu fiyatları ücret listesi gibi bilgileri edinebileceğiniz Ankara Gazi Üniversitesi konukevi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

GAZİ ÜNİVERSİTESİ SOSYAL TESİSLERİ MİSAFİRHANESİ NEREDE?

Adresi: Gazi Üniversitesi Gölbaşı Sosyal Tesisleri – Gazi Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesi. Gölbaşı – Ankara
Telefonu: 0312.484 8591
Harita:
Nasıl gidilir? Ankara’nın belirgin semtlerinden Gölbaşı minibüsleri – dolmuşları ile Gazi Üniversitesi Kampüsü EGO otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Sosyal tesisler ve Gazi Üniversitesi Oteli kampüs içerisinde yer almaktadır.
Hakkında bilgi: Tam adı Gazi Üniversitesi Vakfı Sosyal Tesisleri ve Misafirhanesi olan bu kurum üniversite personeli ve devlet memurlarına (kamu personeline) hizmet vermektedir. Mogan Gölü manzaralı bu tesisin 2015 için günlük kalma ve gecelik oda fiyatları üniversite personeli için 45 TL, devlet memurları için 65 TL’dir. Ücretlere kahvaltı dahildir. Ayrıca tesisin alakart restoranı ve kafeteryası mevcuttur. İnternetten rezervasyon ve yer ayırtma imkanı bulunmamaktadır.

 

*** Ankara Gazi üniversitesi misafirhane hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

3 thoughts on “Gazi Üniversitesi Sosyal Tesisleri Misafirhanesi (Adresi – Telefonu – Fiyatı)”

  1. Zhanar

    Merhaba gazi üniversitesi öǧrencilerin misafir evinde kalmak şansı varmı

  2. Ben meb. personeliyim. kızım gazi üniversitesi öğrencisidir. Ankara’ya geldiğimde misafirhanenizde kalabilir miyim? Kala bilirsem ne kadarlık süre zarfında yer ayıttıra bilirim? Teşekkürler.

  3. sade vatandaş

    Ben sade vatandaşım ne memurum ne çalışanım.maddi olanaklarımız da zayıf.oğlum gazi ünv.kazandı şimdi soruyorum biz illa özel otele mi gidip kalacağız. Ayırdığımız okul haçlığını yurda yerleşene kadar otele mi harcayacak bu çocuk orda bırakınca. .ilk defa Ankara ya uzaktan geleceğiz biz ve bizim gibi şehir dışından ilk defa gelecekler için hiç mi uygun konaklama imkanı yok.okullar açılmadan bir hafta önce hazırlık muafiyet sınavına girecek oğlum yurt çıkıp yerleşene kadar günlerce nerde bırakabilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>