Ayaş Öğretmenevi Adresi – Telefonu – Konaklama Fiyatı

Ankara öğretmenevleri rehberinden Ayaş öğretmenevi konaklama fiyatları, lokal yemek imkanları, nişan, nikah, toplantı, düğün ücret listesi gibi bilgileri edinebileceğiniz Ayaş öğretmenevi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

KALECİK ÖĞRETMENEVİ NEREDE?

Adres: Ömeroğlu Mah. Süzen Cad. Ayaş – Ankara
Telefon Numarası: 0312.712 1676
Harita:
Nasıl gidilir: Ankara Otogarı – AŞTİ’den kalkan Ayaş otobüsleri – minibüsleri ile Ayaş Öğretmenevi’ne ulaşım sağlanabilir. Ayrıca Ayaş Otogarı’ndan yürüyerek gelmek mümkündür.
Hakkında bilgi: Bu öğretmenevinin tam adı T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI – ANKARA – Ayaş Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’dür. Düğün salonu fiyatları ve nikah salonu ücretleri hakkında öğretmeneviyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ayaş Öğretmenevi günlük oda fiyatları ve gecelik kalma ücretleri kişi başı bilinmemektedir. İnternetten rezervasyon ve yer ayırtma yapılmamaktadır.

 

*** MEB Ayaş öğretmenevi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>