Akyurt Öğretmenevi Adresi – Telefonu – Konaklama Fiyatı

Ankara öğretmenevleri rehberinden Akyurt öğretmenevi konaklama fiyatları, lokal yemek imkanları, nişan, nikah, toplantı, düğün ücret listesi gibi bilgileri edinebileceğiniz Akyurt öğretmenevi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

AKYURT ÖĞRETMENEVİ NEREDE?

Adres: Beyazıt Mah. Akyurt Belediyesi Binası. Akyurt – Ankara
Telefon Numarası: 0312.844 2583
Harita:
Nasıl gidilir: Ankara Otogarı – AŞTİ’den kalkan Akyurt otobüsleri – minibüsleri ile Akyurt Öğretmenevi’ne ulaşım sağlanabilir. Ayrıca Akyurt Otogarı’ndan yürüyerek gelmek mümkündür.
Hakkında bilgi: Bu öğretmenevinin tam adı T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI – ANKARA – Akyurt Öğretmenevi Lokali’dir. Düğün salonu fiyatları ve nikah salonu ücretleri hakkında öğretmeneviyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Akyurt Öğretmenevi günlük oda fiyatları ve gecelik kalma ücretleri kişi başı bilinmemektedir. İnternetten rezervasyon ve yer ayırtma yapılmamaktadır.

 

*** MEB Akyurt öğretmenevi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

One thought on “Akyurt Öğretmenevi Adresi – Telefonu – Konaklama Fiyatı”

  1. hamdi karataş

    ankara akyurt’da 9 temmuz 2018 -6 ağustos 2018 tarihleri arasın da konaklamak istiyorum 05399530449

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>