Haymana Öğretmenevi Adresi – Telefonu – Konaklama Fiyatı

haymana öğretmenevi

Ankara öğretmenevleri rehberinden Haymana öğretmenevi konaklama fiyatları, lokal yemek imkanları, nişan, nikah, toplantı, düğün ücret listesi gibi bilgileri edinebileceğiniz Haymana öğretmenevi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

HAYMANA ÖĞRETMENEVİ NEREDE?

Adres: Cumhuriyet Caddesi. Haymana – Ankara
Telefon Numarası: 0312.658 1113
Harita:
Nasıl gidilir: Ankara Otogarı – AŞTİ’den kalkan Haymana otobüsleri – minibüsleri ile Haymana Öğretmenevi’ne ulaşım sağlanabilir. Ayrıca Haymana Otogarı’ndan yürüyerek gelmek mümkündür.
Hakkında bilgi: Bu öğretmenevinin tam adı T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI – ANKARA –Haymana Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu’dur. Düğün salonu fiyatları ve nikah salonu ücretleri hakkında öğretmeneviyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Haymana Öğretmenevi günlük oda fiyatları ve gecelik kalma ücretleri kişi başı bilinmemektedir. Berber, kuaför, restoran, kafeterya bulunmaktadır. İnternetten rezervasyon ve yer ayırtma yapılmamaktadır.

 

*** MEB Haymana öğretmenevi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>