Ankara Dikmen Polis Evi Adresi – Telefonu – Konaklama Fiyatı

ankara polis evi

Ankara misafirhaneleri rehberinden Ankara Polisevi konaklama fiyatları, lokal yemek imkanları, nişan, nikah, toplantı, düğün ücret listesi gibi bilgileri edinebileceğiniz Ankara Dikmen Polisevi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

ANKARA DİKMEN POLİS EVİ NEREDE?

Adres: Dikmen Caddesi. Dikmen – Ankara
Telefon Numarası: 0312.487 8772
Harita:
Nasıl gidilir: Kızılay Meydanı’na yakın konumda bulunan bu misafirhane, Ankara Metrosu, Ankaray ve EGO otobüsleri ile minibüsler gibi toplu taşıma araçları ile ulaşılabilir konumdadır.
Hakkında bilgi: Bu tesisin tam adı, Ankara İl Emniyet Müdürlüğü – Dikmen Polis Eğitim ve Dinlenme Tesisi’dir. Düğün salonu fiyatları ve nikah salonu ücretleri hakkında polis eviyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ankara Polis evi günlük oda fiyatları ve gecelik kalma ücretleri emniyet mensupları için 24 TL, devlet memurları için 30 TL’den başlamaktadır. Polis yakını ya da Kamu personeli dışındaki vatandaşların Polis Evinde onaysız konaklamaları yasaktır. Fiyata kahvaltı dahil değildir. Odalar tek, çift kişilik ya da süit odalar olup, toplantı ve konferans salonu, kütüphane, kuaför ve mescid bulunmaktadır. Restoran, kafeterya ve pastane bölümü mevcuttur. Ayrıca Kızılay’a yakın olmasından dolayı Kızılay Polis Evi olarak da bilinmektedir. İnternetten rezervasyon ve yer ayırtma yapılmamaktadır. Dikmen – Kızılay Polisevi Müdürlüğü vatandaşların yararlanma imkanı bilinmemektedir.

 

*** Ankara Emniyet Müdürlüğü Dikmen Polis evi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

3 thoughts on “Ankara Dikmen Polis Evi Adresi – Telefonu – Konaklama Fiyatı”

  1. Kac kez aramama ragmen ulasilnazsiniz.konaklamak istemistim.bi turlu ulasamiyorum.sanirim telefonlara cevap vermiyosunuz.saygilarimla

  2. battal yıldız

    telefonlar sürekli meşgul saatlerdir arıyoruz ulaşamıyoruz. Hatlar sürekli bu kadar neden meşgul yoksa telefonları açık mı bıraktınız.

  3. elife

    İki gündür verilen numarayı arıyorum sürekli meşgul. Hafta sonu konaklamak için arıyorum. Lütfen ya telefona bakın yada siteye ulaşabileceğimiz başka bir iletişim numarası yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>