Evren Öğretmenevi Adresi – Telefonu – Konaklama Fiyatı

evren öğretmenevi

Ankara öğretmenevleri rehberinden Evren öğretmenevi konaklama fiyatları, lokal yemek imkanları, nişan, nikah, toplantı, düğün ücret listesi gibi bilgileri edinebileceğiniz Evren öğretmenevi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

EVREN ÖĞRETMENEVİ NEREDE?

Adres: Cumhuriyet Cad. Postane Arkası. Evren – Ankara
Telefon Numarası:
Harita:
Nasıl gidilir: Ankara Otogarı – AŞTİ’den kalkan Evren otobüsleri – minibüsleri ile Evren Öğretmenevi’ne ulaşım sağlanabilir. Ayrıca Evren Otogarı’ndan yürüyerek gelmek mümkündür.
Hakkında bilgi: Bu öğretmenevinin tam adı T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI – ANKARA – Evren Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’dür. Düğün salonu fiyatları ve nikah salonu ücretleri hakkında öğretmeneviyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Evren Öğretmenevi günlük oda fiyatları ve gecelik kalma ücretleri kişi başı bilinmemektedir. İnternetten rezervasyon ve yer ayırtma yapılmamaktadır.

 

*** MEB Evren öğretmenevi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

2 thoughts on “Evren Öğretmenevi Adresi – Telefonu – Konaklama Fiyatı”

  1. Gürsu

    iyi günler evren öğretmenevi konaklama ücreti kişi başı kahvaltı ve ajşam yemeği dahil ne kadar bilgi alabilrmiyim.

  2. GÖKMEN KARAKAYA

    REZERVE YAPMAK İSTİYORUZ TEL ALABİLİRMİYİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>