Çamlıdere Öğretmenevi Adresi – Telefonu – Konaklama Fiyatı

Ankara öğretmenevleri rehberinden Çamlıdere öğretmenevi konaklama fiyatları, lokal yemek imkanları, nişan, nikah, toplantı, düğün ücret listesi gibi bilgileri edinebileceğiniz Çamlıdere öğretmenevi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

ÇAMLIDERE ÖĞRETMENEVİ NEREDE?

Adres: Cumhuriyet Cad. İlkimnur Sok. Çamlıdere – Ankara
Telefon Numarası: 0312.753 2400
Harita:
Nasıl gidilir: Ankara Otogarı – AŞTİ’den kalkan Çamlıdere otobüsleri – minibüsleri ile Çamlıdere Öğretmenevi’ne ulaşım sağlanabilir. Ayrıca Çamlıdere Otogarı’ndan yürüyerek gelmek mümkündür.
Hakkında bilgi: Bu öğretmenevinin tam adı T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI – ANKARA – Çamlıdere Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’dür. Düğün salonu fiyatları ve nikah salonu ücretleri hakkında öğretmeneviyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çamlıdere Öğretmenevi günlük oda fiyatları ve gecelik kalma ücretleri kişi başı bilinmemektedir. İnternetten rezervasyon ve yer ayırtma yapılmamaktadır.

 

*** MEB Çamlıdere öğretmenevi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>