Bala Öğretmenevi Adresi – Telefonu – Konaklama Fiyatı

bala öğretmenevi

Ankara öğretmenevleri rehberinden Bala öğretmenevi konaklama fiyatları, lokal yemek imkanları, nişan, nikah, toplantı, düğün ücret listesi gibi bilgileri edinebileceğiniz Bala öğretmenevi iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

BALA ÖĞRETMENEVİ NEREDE?

Adres: Göztepe Mah. Hükümet Sok. Bala – Ankara
Telefon Numarası: 0312.876 1181
Harita:
Nasıl gidilir: Ankara Otogarı – AŞTİ’den kalkan Bala otobüsleri – minibüsleri ile Bala Öğretmenevi’ne ulaşım sağlanabilir. Ayrıca Bala Otogarı’ndan yürüyerek gelmek mümkündür.
Hakkında bilgi: Bu öğretmenevinin tam adı T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI – ANKARA – Bala Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’dür. Düğün salonu fiyatları ve nikah salonu ücretleri hakkında öğretmeneviyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kızılcahamam Öğretmenevi günlük oda fiyatları ve gecelik kalma ücretleri kişi başı bilinmemektedir. İnternetten rezervasyon ve yer ayırtma yapılmamaktadır. Bu tesisin kapasitesi kısıtlıdır.

 

*** MEB Bala öğretmenevi hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>